Per 1 december komt Hans Enthoven mStack versterken. Hans is een zeer ervaren, gecertificeerde ontwikkelaar met meer dan 14 jaar ervaring in de Microsoft ontwikkelstack. Hans komt het beste tot zijn recht in een team waarin hij meedenkt over de juiste technische keuzes die gemaakt moeten worden om het doel van de klant te realiseren. Hans zijn missie is: Gestructureerde, herbruikbare en goed onderhoudbare software maken die ertoe doet in deze maatschappij.

Namens alle nieuwe collega’s wensen we Hans heel veel succes bij mStack!

Als mStack zijn we trots dat we in 2018 de geplande groei hebben weten te realiseren. Ondanks de lastige markt hebben we dit jaar zes nieuwe toppers aan ons team toegevoegd waardoor we in totaal nu met 15 Microsoft professionals zijn. Samen met onze mStack professionals hebben we besloten om in 2019 weer 5 toppers aan ons team toe te voegen. Wil jij hier bij horen kijken dan op onze vacatures op Kom werken bij mStack.